Jaunumi

Iebrauc vasarā jaunā kleitā!

Aicinu 6.jūnijā no 10.00-17.00 Naukšēnu novada, Naukšēnu pagasta lauku sētā „Ābelītes” uz klientu dienām! Varēs iegādāties lina un zīda apgleznotas kleitas, lakatus, kaklasaites u.c. izstrādājumus.
Pasākums notiks ārā, puķu dārza ieskautā pagalmā. Tiekamies!
Lai veselīgi un priecīgi, kopā ievērosim visas Valstī noteiktās normas par pulcēšanos saistībā ar Covid19.
Uz tikšanos!
Agnese

P.S. Ja vēlaties, lai nosūtu precīzas koordinātes, lūdzu rakstiet man uz WhatsApp 29173337.
P.P.S. Norēķini iespējami skaidrā naudā.
P.P.P.S. Ja vēlaties kādu izstrādājumu un netiekat šai dienā- lūdzu zvaniet un vienosimies par tikšanos citā laikā.

Aktuāli! Sakarā ar pandēmiju Brīvdabas muzeja gadatirgus ir pārcelts uz 1.un 2. augustu. Par precīziem datumiem klientu dienām savā lauku īpašumā informēšu maija sākumā. Ja vēlaties ko īpašu pasūtīt vai iegādāties ātrāk- lūdzu sazinieties ar mani 🙂

Esiet vesele! Uz tikšanos!

#Paliecmājās

Ja vēlies tuvinieku apsveikt dzimšanas/ vārdadienā dienā, Mammu vai Omi Mātesdienā, vai vienkārši kādam sagādāt prieku neizejot no mājām- ieskaties manā interneta veikalā https://www.etsy.com/de/shop/AgneseValinieceTies un pasūti kāroto lietu. Es to glīti iesaiņošu, uzsiešu banti, uzrakstīšu kartiņu un nosūtīšu adresātam ( Tev nosūtīšu bildi ). Viss kas Tev jādara- jāizvēlas dāvana, jāsazinās ar mani, jāapmaksā rēķins un jāuzraksta precīza adrese un telefona nr.saņēmējam. Ja pasūtīsi zvanot +371 29173337 vai rakstīsi man personīgi uz agnese@agnesevaliniece.lv saņemsi 15% atlaidi no Etsy e-veikala cenas (tas ir tas ko e-veikals patur par pārdoto preci).

Katru dienu interneta veikalā ielikšu jaunas lietas. Būs pieejami ne tikai aksesuāri. Top jauna kolekcija. Seko un būsi pārsteigts. Visi izstrādājumi ir roku darbs, kas radīts ar prieku citu priekam!

Iepērcies, iepriecini sevi un citus, tad arī es būšu priecīga un tā mēs vairosim prieku!

Būšu pateicīga, ja padalīsies ar šo ziņu!

Ja gribi pasūtīt ko īpašu- ieskaties arī www.kaklasaites.lv un www.agnesevaliniece.lv , varbūt kaut kas iepatīkas –tad varu pagatavot ko līdzīgu saskaņojot cenas un iespējas. Un varbūt Tev ir kāda lieliska ideja, kas ir tas, ko šajā laikā ļaudīm vajag un ko es varētu izgatavot? Priecāšos, ja padalīsies ar to manā e-pastā agnese@agnesevaliniece.lv

Lai visiem veselība!

Ar cieņu, Agnese

P.S. Sūtījumus nodošu caur omniva pakomātiem- tas ir iekļauts cenā.

Vai ar omniva kurjeru- par to ir papildus samaksa.

PLĀNOTIE PASĀKUMI PAVASARĪ/VASARAS SĀKUMĀ

Šis ir tāds traks laiks, kad pasaulē ir milzu trauksme, tad kaut kas apstājas, kaut kas mainās un maināmies arī mēs. Izkristalizējas vērtības, iespēja saprast kur esam gājuši un padomāt, kurp vēlamies doties. Laiks it kā piebremzē. Daudz pārdomu, domu, atziņu. Tāds duļķu skalošanas laiks, kurā noteikti atradīsim pērles.

Sev esmu sapratusi, ka darbs ko daru man tiešām ir nozīmīgs un atsakoties no trauksmes- rodas daudz jaunu ideju, kuru realizēšanai labprāt nododos.

Ir patīkami saņemt ziņas no klientiem ar jautājumu- kādi ir Jūsu plāni? Vai iespējams kaut ko pasūtīt? Kurā datumā plānojat maijā pasākumu? Tas tiešām dod spārnus.

Kā teica viena kliente- infektoloģe – dzīve ir jādzīvo! Arī šis murgs beigsies.

Viņas sacītais ļauj paskatīties uz dzīvi kā lielāku veselumu.

Tad nu turpinu radīt, lai apstākļiem mainoties varu jūs iepriecināt ar jaunām lietām, kas dzīvi padara košāku. Jo pucēties gribas visos laikos.

Pašreiz plānoju aicināt klientus 6. Junijā uz savu lauku sētu Naukšēnu novadā, kur apskatīt un iegādāties radītās lietas, baudīt kopā būšanu un atkal tikšanās prieku!

6.un 7.jūnijā plānots gadskārtējais Brīvdabas muzeja gadatirgus.

Jebkurā laikā jūs arī varat iegādāties jau gatavos izstrādājumus, kuri publicēti interneta veikalā Etsy-Shop. Ja pasūtīsiet zvanot vai sūtot e-pastu (nevis caur internetveikalu), varat saņemt 15% atlaidi.

Iespējams veikt arī individuālus pasūtījumus gan aksesuāriem, gan kleitām, gan visam pārējam ko izgatavoju, zvanot man 29173337 vai rakstot e-pastus.

Novēlu labu veselību mums visiem un lai šis laiks nes ieguvumus un daudz jaunu atziņu!

Ceru, ka slimības ies ar līkumu un pavasaris atnāks ar gaišām domām un prieku!

Ja nu tomēr būs kādas izmaiņas klientu dienu vai gadatirgus norisē- par tām ziņošu šeit, savā mājaslapā.

Lai veselība! Uz tikšanos!

Agnese

Gada noslēgumā vēl tiek pabeigts šī gada lielais pasūtījums, lai jau Jaunajā gadā ķertos klāt jauniem darbiem.
Paldies jums visiem- maniem klientiem, radiem, draugiem, paziņām, kuri iegādājas manis radītās lietas, tādejādi iepriecinot kādu ar skaistu dāvanu vai iepriecinot sevi un arīdzen atbalstot mani! Paldies par atbalstu visa gada garumā! Pateicoties jums man ir iespēja darīt to, kas man tiešām patīk 🙂
Jaunajam gadam man ir jau ļoti daudz jaunu ideju un ieceru, kuras vēlos realizēt un piedāvāt jums.
Lai skaists, veselīgs un bagāts Jaunais gads!
Tiekamies jau 2020.gadā!

Ar cieņu, Agnese

… īsi pirms Ziemassvētkiem

Pirms Ziemassvētkiem aicinu uz Klientu dienām 7.decembrī no 11.30- 16.00 uz “Ābelītes” Naukšēnu novadā.
Manā darbnīcā varēs iegādāties dāvanas sev un citiem, baudīt tēju un jauku atmosfēru:)

Un īsi pirms Ziemassvētkiem aicināšu uz kādu salonu Rīgā, kur viesojos jau pagājušajā gadā, Ziedu salons pasēdētava Elizete, Elizabetes ielā 25

19.decembrī no 14.00- 18.00 un 20.decembrī no 10.00-17.30.

Ja ir īpašas vēlmes- laipni aicināti zvanīt un pasūtīt gan individuālas, gan kooperatīvas dāvanas! Sīkāka informācija pa tālruni 29173337

Tiekamies!

Agnese